počet produktů: 0
cena: 0,00 Kč
kontaktní formulář
chci zaslat dotaz
počítadlo přístupů
online: 0
dnes: 13
týden: 49
celkem: 15875
nejnovější produkty
KÄRCHER NT 65/2 Ap
16 433,88 Kč bez DPH
Karcher NT 40/1 Ap L, mokro-suchý
9 657,02 Kč bez DPH
Karcher NT 22/1 Ap L, mokro-suchý
3 536,36 Kč bez DPH

Chemie Bestclean

Ryze česká společnost Bestclean byla založena v Plzni dvěma majiteli v roce 2011 s cílem vyvíjet, vyrábět a vylepšovat úklidové a imperganční prostředky. Od roku 2016 se sídlo i výroba přesouvá za novými majiteli do Kaplice a díky nasbíraným zkušenostem se firma soustředí na státní, sociální a komerční sektor. Nejčastěji pokládnanou otázkou při vývoji nových čistících prostředků bylo zdraví člověka a naše odpovědnost k životnímu prostředí, aboslutní zdravotní nezávadnost pro úklidové pracovníky, využití moderních technologíí tak, aby šetřily nejenom množství spotřebovaného materiálu, ale také čas stávený úklidem, což ocení každý, kdo má zájem snížit přebytečné náklady za úklidové práce a čistící chemii a v neposlední řadě i dopady na životní prostředí.

Čistící prostředky od firmy Bestclean vynikají díky nanotechnologii na bázi křemíku. Povrch je tak současně vyčištěný i naimpregnovaný proti opětovnému znečištění, odolný vůči střídání teplot, vlhkosti a poskytuje antibakteriální ochranu. Křemík je přírodní, biologicky odbouratelný materiál bez zátěže pro životní prostředí a jeho vrstva je naprosto neviditelná a snadno obnovitelná. Křemíková ochrana je také velmi dobře sloučitelná s ostatními mycími prostředky. Inspirace konec konců pochází opět z přírody, jako dobrý příklad může posloužit lotosový květ, který má samočistící schopnosti právě díky ochranné nano-vrstvě. Velkoobjemové obaly od čistící chemie Bestclean lze vrátit, protože jsou recyklovatelné a znovupoužitelné. 

Kvalitně provedený úklid tedy nemusí být nutně časově, ale ani finančně náročný... V rámci spoupráce s firmou Bestclean našim zákazníkům nenabízíme pouze další z mnoha čistících prostředků, ale speciálně vytvořený úklidový koncept na míru pro každého zakázníka, neboť každá z firem je něčím vyjímečná a má své specifické podmínky a požadavky na úklid. Neváhejte nás tedy kontaktovat a rádi pro Vás vytvoříme speciální úklidový koncept, jehož výsledkem bude nejenom finanční úspora, ale i snažší a efektivnější cesta k čistotě.

X
Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).