počet produktů: 0
cena: 0,00 Kč
kontaktní formulář
chci zaslat dotaz
počítadlo přístupů
online: 0
dnes: 11
týden: 112
celkem: 16444
nejnovější produkty
KÄRCHER NT 65/2 Ap
16 433,88 Kč bez DPH
Karcher NT 40/1 Ap L, mokro-suchý
9 657,02 Kč bez DPH
Karcher NT 22/1 Ap L, mokro-suchý
3 536,36 Kč bez DPH

Naše služby

- Specializujeme se na prodej spotřebního materiálu pro úklid, úklidové firmy a společnosti zabývající se správou nemovitostí. 

- V naší nabídce tak naleznete filtrační vliesové sáčky do vysavačů s třemi vsrtvami, které se na rozdíl od papírových netrhají, za zmínku stojí také podlahové pady pro stojní čištění a leštění podlahových povrchů, příslušenství k vysavačům, mopy a nebo také kvalitní a šetrná čistící a desinfekční chemie. Vybrat se můžete také z celé škály hygienických a sanitárních potřeb, Z-Z ručníků, toaletních papírů a utěrek. Nejenom úklidové firmy také ocení kvalitní mopy a úklidové vozíky, které tvoří nepostradatelnou součást našeho sortimentu. 

- V roce 2020 jsme se stali autorizovaným prodejcem chemie od českého výrobce Bestclean. 

- Dále máme pro Vás dispozici speciální zdravotnické potřeby, jako jsou hojivé uhlíkové náplasti, nebo roušky a respirátory z nejkvalitnějších nanomateriálů, které Vás ochrání před pevými částicemi ze spalovacích motorů, smogem, aleregeny, či viry a bakteriemi. 

- Od roku 2003 jsme získali řadu zkušeností z oblasti úklidu a vybavení firem pro úklid. Rádi se o ně s Vámi podělíme při naší poradenské činnosti. Podíleli jsme se například na generálním úklidu před otevřením nové části letiště Václava Havla v roce 2005, či při úklidu OC Chodov před jeho slavnostním otevřením v listopadu roku 2005. 

- Jestliže hledáte pro Váš objekt v oblasti Prahy a přilehlého okolí pravidelné úklidové práce, nebo jen větší jednorázový úklid, rádi Vám budeme k dispozici. Objekt nejprve prohlédneme a navrhneme ideální řešení úklidových prací  pro Vás na míru. 

- Máte-li speciální dotaz, či požadavek ohledně našeho zboží a služeb, nebo jste v E-shopu nenašli to, co hledáte, neváhejte nás kontaktovat.

X
Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).